Inne produkty

Nasza firma wykonuje także różne elementy ze stali nierdzewnej na indywidualne zamówienia klienta tj. elementy wyposażenia piekarni, masarni. Przygotujemy dla Państwa produkty odporne na warunki atmosferyczne czy działanie kwasów, o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Sprawdzą się więc one zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, tak do prywatnych domów, jak i w miejscach publicznych.


Zaproponowaliśmy już naszym Klientom między innymi stalowe ławki, różnego rodzaju poręcze (na przykład zabezpieczające filary czy ułatwiające wychodzenie z jacuzzi), drabiny, włazy, a nawet obudowy kominków czy okratowanie do drzwi. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – można nam zlecić nawet najbardziej kreatywne projekty.


Równocześnie przykładamy najwyższą wagę do trwałości i estetyki naszych rozwiązań. Stosujemy wzmocnienia i zabezpieczenia, na przykład przy instalacji masztów flagowych na wysokościach – mają więc Państwo pewność, że montaż przeprowadzony zostanie w sposób fachowy, a cała konstrukcja będzie stabilna.


Zapraszamy Państwa do współpracy!!!